Wibratory dla kobiet z klasą

Z ponad trzech tysięcy respondentów na to konkretne pytanie odpowiedziało jedynie 237 facetów. A dodatkowo, byli to mężczyźni zadowoleni z rozmiaru swojego członka (wyłącznie 3% respondentów odpowiedziało negatywnie). Prof. Zbigniew Izdebski posiada sugestie dotyczące ludzi, które nie zaznaczyły żadnej odpowiedzi. Uznaje za wysoko wątpliwe tłumaczenie, że reszta pytanych mężczyzn nie przeprowadziła pomiarów. Wtóruje mu prof. Zbigniew Lew-Starowicz, przyznając, że jest to jeden z tematów najbardziej zawstydzających facetów. Nic w tym zaskakującego, że szukając rozwiązania osobistych problemów z niewielkim rozmiarem penisa, mężczyźni w dużej liczbie przypadków działają w absolutnej tajemnicy przed partnerkami.

Mimo to, wszelkie dostępne badania równocześnie zaświadczają, że polscy mężczyźni na tle innych narodowości wypadają całkiem dobrze. Z tych, przeprowadzonych poprzez prof. Zbigniewa Izdebskiego wynika, że uśredniony rozmiar polskiego penisa w stanie wzwodu wynosi 17,26 cm. Co ciekawe, coraz więcej kobiet i facetów deklaruje, że rozmiar nie ma dla nich znaczenia. Całkiem inaczej uważa 1/3 facetów i ¼ kobiet. To prawda, że braki natury można nadrobić finezją sztuki miłosnej, grą wstępną i odpowiednią pozycją. Co jednakże zrobić, gdy rozmiar ewidentnie przeszkadza w osiągnięciu spełnienia?

Po pierwsze, w stałym związku konieczna jest rozmowa na ten zagadnienie. Ma możliwość się bowiem okazać, że misterna sieć niedomówień i pretensji, pleciona jest tylko własnymi kompleksami i podejrzeniami. Partnerka niekoniecznie musi pożądać większego członka, a wyłącznie domagać się także innych rodzajów stymulacji. Seks jest bardzo istotną, integralną częścią istnienia partnerów życiowych, dlatego nie warto zostawiać tej kwestii samopas i łudzić się, że czas wszystko rozwiąże. Sugestie dotyczące zachować erotycznych powinny być rozwiewane na bieżąco, nim staną się poważnymi problemami i pośrednimi przyczynami większości kłótni.

Jeżeli już jednakże okaże się, że zarówno dla mężczyzny, jak i jego partnerki powiększenie członka być może jest dobrym krokiem, przed rozmową o ingerencji chirurgicznej, warto przyjrzeć się innym dostępnym rozwiązaniom. Z pomocą ma możliwość przyjść asortyment dostępny w sklepach dla dorosłych z preparatami służącymi poprawie życia intymnego. Trzeba bowiem pamiętać, że operacja umożliwia na obiektywne niewielkie wydłużenie penisa, a podstawowym parametrem dla kobiety jest raczej jego grubość.

Powiększanie penisa za radą dostępnych w renomowanych sex shopach żelów (jak przykładowo stworzony na bazie aktywnych składników pochodzenia naturalnego preparat powiększający członka PeniSizer) to rozwiązanie w większości wypadków wystarczające i bezpieczne. Kosmetyki tego rodzaju pobudzając ciała jamiste do wzrostu i wzmagając przypływ krwi do prącia przynoszą efekt nasilonej (większej i nie gorzej ukrwionej) , a ponadto twardszej erekcji , a oprócz tego zwiększonej kondycji seksualnej.

Więc mając problem z rozmiarem członka własnego partnera namów go na eksperymenty. Wypróbujcie nowe pozycje i dostępne towary naturalne, które z całą pewnością nie zaszkodzą a mogą z ogromnym skutkiem pomóc Wam obu, i kto wie, czy dzięki temu ogromny orgazm nie przyćmi nieznacznych niedoskonałości anatomii.

Posted on August 2, 2013 in Uncategorized
« »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>